Το προϊόν “Επίτοιχο Φωτιστικό εξωτερικού χώρου Crescent 1xGU10 Spot Λευκό D:90x90x130mm (80206024)” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Απλίκα Εξωτ. Χώρου LED Ανθρακί Tommy
€79,00
Χαμηλό Απόθεμα / Τελευταία κομμάτια
Κωδικός προϊόντος:
4255800
Κατηγορίες: Απλίκες τοίχου, Οικιακός Φωτισμός, Στεγανές Απλίκες, Φωτισμός εξωτερικού χώρου
Ετικέτες: LED module, TOMMY, viokef, Απλίκες Τοίχου
Περιγραφή
Απλίκα Εξωτ. Χώρου LED Ανθρακί Tommy της εταιρίας VIOKEF.
Χαρακτηριστικά
| Μήκος | L:223 |
|---|---|
| Ύψος | H:105 |
| Χρώμα | ΑΝΘΡΑΚΙ |
| Τύπος Λαμπτήρα | LED MODULE |
| Κατανάλωση (watt) | 13W – 310 Lm |
| Απόδοση Φωτεινότητας (Lumens) | 310 Lm |
| Θερμοκρασία LED (Kelvin) | 3000K |
Επιπλέον πληροφορίες
| Χρώμα | Ανθρακί |
|---|---|
| Τύπος | LED |
| Kelvin | 3000K – Θερμό |
| Χώρος | Εξωτερικού χώρου |
| Ύφος | Μοντέρνο |
| Κατασκευαστής | Viokef |
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.
