Το προϊόν “Επιτοίχιο φωτιστικό μεταλλικό σε μαύρο χρώμα με διακοσμητική αλυσίδα και καμπάνα” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Επιτοίχιο φωτιστικό μεταλλικό σε λευκό χρώμα με σχοινί
€33,36 Original price was: €33,36.€26,90Η τρέχουσα τιμή είναι: €26,90.
Επιτραπέζιο μεταλλικό φωτιστικό σε λευκό χρώμα επενδυμένο με σχοινί (3438-Λευκό)
€63,86 Original price was: €63,86.€51,50Η τρέχουσα τιμή είναι: €51,50.
Επιτοίχιο φωτιστικό μεταλλικό σε μαύρο χρώμα με σχοινί
€32,50
Μεταλλική απλίκα σε μαύρο χρώμα επενδυμένη με σχοινί. Ιδανική επιλογή για vintage χώρους.
Παράδoση 3 έως 10 ημέρες
Κωδικός προϊόντος:
43351-black
Κατηγορίες: Απλίκες τοίχου, Οικιακός Φωτισμός
Ετικέτες: απλίκα, επιτοίχιο, μαύρο, μεταλλικό, σχοινί
Περιγραφή
Επιτοίχιο φωτιστικό μεταλλικό σε μαύρο χρώμα με σχοινί.
Χαρακτηριστικά
| Μήκος | 35cm |
|---|---|
| Υλικό | Μέταλλο – Σχοινί |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος Λαμπτήρα | Ε27 |
| Κατανάλωση (watt) | Δυνατότητα επιλογής LED λαμπτήρα |
| Αριθμός Λαμπτήρων | 1 |
| Διάμετρος καπέλου | 20cm |
| Διάμετρος βάσης | 12cm |
| Ύψος | 25cm |
Επιπλέον πληροφορίες
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.


