Το προϊόν “Κρεμαστό μονόφωτο συρμάτινο με σχοινί D26cm σε μαύρο χρώμα 4025-A” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Επιτοίχιο μεταλλικό φωτιστικό επενδυμένο με φυσικό σχοινί με μαύρη μεταλλική καμπάνα
€57,00
Απλίκα τοίχου από μέταλλο επενδυμένο με φυσικό σχοινί και μαύρη μεταλλική καμπάνα.
Παράδoση 3 έως 10 ημέρες
Κωδικός προϊόντος:
4517-1L
Κατηγορίες: Απλίκες τοίχου, Οικιακός Φωτισμός
Ετικέτες: vintage απλίκα, επιτοίχιο, μαύρο, σχοινί
Περιγραφή
Απλίκα τοίχου από μέταλλο επενδυμένο με φυσικό σχοινί και μαύρο μεταλλικό καπέλο.
Ιδανική επιλογή για vintage χώρους.
Δυνατότητα κατασκευής σε οποιοδήποτε μέγεθος.
Φωτιστικό Κατασκευής μας.
Χαρακτηριστικά
| Πλάτος | 30cm |
|---|---|
| Υλικό | Μέταλλο – Σχοινί |
| Χρώμα | Φυσικό σχοινί – μαύρο |
| Τύπος Λαμπτήρα | Ε27 |
| Κατανάλωση (watt) | Δυνατότητα επιλογής LED λαμπτήρα |
| Αριθμός Λαμπτήρων | 1 |
| Ύψος | 22cm |
| Διάμετρος καμπάνας | 20cm |
Επιπλέον πληροφορίες
| Χρώμα | Μαύρο, Φυσικό |
|---|---|
| Χώρος | Κρεβατοκάμαρα |
| Ύφος | Boho, Vintage |
| Τύπος | E27 |
| Κατασκευαστής | Ravnalis Lighting |
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.
