Το προϊόν “Επιτοίχιο σποτ από μέταλλο σε μαύρη απόχρωση (9081-1Φ-Μαύρο)” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Κρεμαστό φωτιστικό ράγα 6 φώτα με οπαλ μπάλες και σποτ σε μαύρο χρώμα (6168-BL)
€161,20 Original price was: €161,20.€130,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €130,00.
Κρεμαστό Φωτιστικό 8 φώτα με οπαλ μπάλες σε μαύρο χρώμα
€282,10 Original price was: €282,10.€227,50Η τρέχουσα τιμή είναι: €227,50.
Επιτοίχιο μεταλλικό φωτιστικό 2 φώτα με οπαλ μπάλες σε μαύρο χρώμα
€59,00
Επιτοίχιο μεταλλικό φωτιστικό δίφωτο με οπαλίνα μπάλες σε μαύρο χρώμα.
Παράδoση 3 έως 10 ημέρες
Κωδικός προϊόντος:
43406-Μαύρο
Κατηγορίες: Απλίκες τοίχου, Οικιακός Φωτισμός
Ετικέτες: InLight, απλίκα, μαύρο
Περιγραφή
Επιτοίχιο μεταλλικό φωτιστικό δίφωτο με οπαλίνα μπάλες σε μαύρο χρώμα.
Η λευκή οπαλίνα δένει αρμονικά με το υπόλοιπο σώμα και διαχέει το φως ομοιόμορφα σε όλον τον χώρο.
Χαρακτηριστικά
| Πλάτος | 37cm |
|---|---|
| Υλικό | Μεταλλικό με γυαλί οπαλ |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος Λαμπτήρα | G9 |
| Κατανάλωση (watt) | Δυνατότητα επιλογής LED λαμπτήρα |
| Αριθμός Λαμπτήρων | 2 |
| Διάμετρος οπαλ μπάλας | 13cm |
| Ύψος | 28cm |
Επιπλέον πληροφορίες
| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| Χώρος | Κρεβατοκάμαρα |
| Ύφος | Μοντέρνο |
| Τύπος | G9 |
| Κατασκευαστής | InLight |
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.


