Το προϊόν “Επιτραπέζιο φωτιστικό μεταλλικό με καπέλο σε χαλκό απόχρωση” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Επιδαπέδιο μεταλλικό φωτιστικό σε μαύρο χρώμα επενδυμένο με σχοινί και καπέλο
€122,76 Original price was: €122,76.€99,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €99,00.
Επιτραπέζιο μεταλλικό φωτιστικό σε λευκό χρώμα επενδυμένο με σχοινί και καπέλο
€63,86 Original price was: €63,86.€51,50Η τρέχουσα τιμή είναι: €51,50.
Επιτραπέζιο μεταλλικό φωτιστικό σε λευκό χρώμα επενδυμένο με σχοινί και αμπαζούρ καπέλο.
Εξαντλημένο
Προσθήκη στα ΑγαπημέναΉδη στην λίστα επιθυμιών
Προσθήκη στα Αγαπημένα
Κωδικός προϊόντος:
3433-WH
Κατηγορίες: Οικιακός Φωτισμός, Πορτατίφ
Ετικέτες: επιτραπέζιο, λευκό, μεταλλικό, σχοινί
Περιγραφή
Επιτραπέζιο μεταλλικό φωτιστικό σε λευκό χρώμα επενδυμένο με σχοινί και αμπαζούρ καπέλο.
Η βάση του είναι λευκή, οπότε μπορεί να τοποθετηθεί σε οποιοδήποτε μοντέρνο χώρο.
Ο φωτισμός του έχει ρομαντική διάθεση λόγω του λευκού υφασμάτινου καπέλου.
Χαρακτηριστικά
| Διάμετρος | 23cm |
|---|---|
| Υλικό | Μεταλλo – Σχοινί |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τύπος Λαμπτήρα | E27 |
| Κατανάλωση (watt) | Δυνατότητα επιλογής LED λαμπτήρα |
| Αριθμός Λαμπτήρων | 1 |
| Βάση | 14cm |
| Ύψος | 30cm |
Επιπλέον πληροφορίες
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.


