Το προϊόν “Κρεμαστό φωτιστικό 5 φώτα με κυβάκι γυαλί διάφανο παγάκι σε ράγα” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Επιτραπέζιο φωτιστικό με σκαλιστό μέταλλο σε απόχρωση μπεζ πατίνα
€107,88 Original price was: €107,88.€87,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €87,00.
Φωτιστικό οροφής 8 φώτα με κυβάκι γυαλί διάφανο παγάκι
€280,00 Original price was: €280,00.€252,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €252,00.
Φωτιστικό οροφής 4 φώτα με κυβάκι γυαλί διάφανο παγάκι
€180,00 Original price was: €180,00.€162,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €162,00.
Φωτιστικό οροφής τετράφωτο με κυβάκι γυαλί διάφανο παγάκι.
Παράδoση 3 έως 10 ημέρες
Κωδικός προϊόντος:
6554
Κατηγορίες: Οικιακός Φωτισμός, Φωτιστικά Οροφής
Ετικέτες: glass, κυβάκι, οροφής, παγάκι, τετράφωτο, χρώμιο
Περιγραφή
Φωτιστικό οροφής τετράφωτο με κυβάκι γυαλί διάφανο παγάκι και σκελετό σε απόχρωση χρώμιο.
Διατίθεται σε χρώμιο, οξυντέ, χρυσή απόχρωση.
Φωτιστικό Κατασκευής μας.
Χαρακτηριστικά
| Διάμετρος/πλάτος | 40cm |
|---|---|
| Υλικό | Μέταλλο με γυαλί |
| Χρώμα | Χρώμιο |
| Τύπος Λαμπτήρα | G9 |
| Κατανάλωση (watt) | Δυνατότητα επιλογής LED λαμπτήρα |
| Αριθμός Λαμπτήρων | 4 |
| Διάμετρος γυαλιού | 8cm |
| Ύψος | 25cm |
| Διάμετρος βάσης | 10cm |
Επιπλέον πληροφορίες
| Χρώμα | Χρώμιο |
|---|---|
| Χώρος | Κουζίνα, Κρεβατοκάμαρα, Σαλόνι, Τραπεζαρία |
| Ύφος | Μοντέρνο |
| Τύπος | G9 |
| Κατασκευαστής | Ravnalis Lighting |
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.


