Το προϊόν “Φωτιστικό Οροφής 2 Φώτα στρόγγυλο σε χρώμιο με διακοσμητικά κρύσταλλα” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Φωτιστικό Οροφής 4 Φώτα στρόγγυλο σε οξυντέ με διακοσμητικά κρύσταλλα
€240,00 Original price was: €240,00.€192,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €192,00.
Φωτιστικό Οροφής 8 Φώτα στρόγγυλο σε χρώμιο με διακοσμητικά κρύσταλλα
€380,00 Original price was: €380,00.€304,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €304,00.
Φωτιστικό Οροφής 5 Φώτα στρόγγυλο σε χρώμιο με διακοσμητικά κρύσταλλα
€300,00 Original price was: €300,00.€240,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €240,00.
Φωτιστικό οροφής πεντάφωτο με διακοσμητικά κρύσταλλα και σκελετό σε απόχρωση χρώμιο.
Δυνατότητα κατασκευής σε οποιοδήποτε χρώμα και μέγεθος.
Παράδoση 3 έως 10 ημέρες
Κωδικός προϊόντος:
6002-5L
Κατηγορίες: Οικιακός Φωτισμός, Φωτιστικά Οροφής
Ετικέτες: κρύσταλλα, μπάλα, οροφής, πεντάφωτο, χρώμιο
Περιγραφή
Φωτιστικό οροφής πεντάφωτο με διακοσμητικά κρύσταλλα μπάλες και σκελετό σε απόχρωση χρώμιο.
Διατίθεται σε χρώμιο, οξυντέ, χρυσή απόχρωση.
Φωτιστικό Κατασκευής μας.
Χαρακτηριστικά
| Διάμετρος/πλάτος | 41cm |
|---|---|
| Υλικό | Μέταλλο |
| Χρώμα | Χρώμιο |
| Τύπος Λαμπτήρα | G9 |
| Κατανάλωση (watt) | Δυνατότητα επιλογής LED λαμπτήρα |
| Αριθμός Λαμπτήρων | 5 |
| Ύψος | 45cm |
| Βάση | 41cm |
| Κρύσταλλο | 40mm |
Επιπλέον πληροφορίες
| Χρώμα | Χρώμιο |
|---|---|
| Χώρος | Κουζίνα, Κρεβατοκάμαρα, Σαλόνι, Τραπεζαρία |
| Ύφος | Κλασικό, Μοντέρνο |
| Τύπος | G9 |
| Κατασκευαστής | Ravnalis Lighting |
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.
