Το προϊόν “Κρεμαστό φωτιστικό 3 φώτα με κυβάκι γυαλί διάφανο παγάκι σε ράγα” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Φωτιστικό οροφής 6 φώτα με οπάλ γυαλί σε χρώμιο απόχρωση
€190,00 Original price was: €190,00.€171,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €171,00.
Φωτιστικό οροφής μονόφωτο με κυβάκι γυαλί διάφανο παγάκι
€39,00 Original price was: €39,00.€35,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €35,00.
Φωτιστικό οροφής δίφωτο με κυβάκι γυαλί διάφανο παγάκι.
Παράδoση 3 έως 10 ημέρες
Κωδικός προϊόντος:
2012-1L
Κατηγορίες: Μονόφωτα, Οικιακός Φωτισμός, Φωτιστικά Οροφής
Ετικέτες: glass, κυβάκι, μονόφωτο, οροφής, παγάκι, χρώμιο
Περιγραφή
Φωτιστικό οροφής μονόφωτο με κυβάκι γυαλί διάφανο παγάκι και σκελετό σε απόχρωση χρώμιο.
Διατίθεται σε χρώμιο, οξυντέ, χρυσή απόχρωση.
Φωτιστικό Κατασκευής μας.
Χαρακτηριστικά
| Πλάτος | 8cm |
|---|---|
| Υλικό | Μέταλλο με γυαλί |
| Χρώμα | Χρώμιο |
| Τύπος Λαμπτήρα | G9 |
| Κατανάλωση (watt) | Δυνατότητα επιλογής LED λαμπτήρα |
| Αριθμός Λαμπτήρων | 1 |
| Διάμετρος γυαλιού | 8cm |
| Ύψος | 20cm |
| Διάμετρος βάσης | 8cm |
Επιπλέον πληροφορίες
| Χρώμα | Χρώμιο |
|---|---|
| Χώρος | Χώλ |
| Ύφος | Μοντέρνο |
| Τύπος | G9 |
| Κατασκευαστής | Ravnalis Lighting |
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.


