Το προϊόν “Επιτοίχιο φωτιστικό λευκό από γύψο (43415-Λευκό)” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Επιτοίχιο φωτιστικό από μέταλλο σε λευκή απόχρωση και υφασμάτινο καπέλο (43365-Λευκό)
€37,08 Original price was: €37,08.€29,90Η τρέχουσα τιμή είναι: €29,90.
Επιτοίχιο φωτιστικό LED από πλαστικό σε χρώμιο απόχρωση (1045-Χρώμιο)
€22,32 Original price was: €22,32.€18,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €18,00.
Επιτοίχιο φωτιστικό LED από λευκό μέταλλο (43403-Λευκό)
€69,44 Original price was: €69,44.€56,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €56,00.
Εξαντλημένο
Προσθήκη στα ΑγαπημέναΉδη στην λίστα επιθυμιών
Προσθήκη στα Αγαπημένα
Κωδικός προϊόντος:
43403-Λευκό
Κατηγορίες: LED Φωτισμός, Απλίκες τοίχου, Οικιακός Φωτισμός
Ετικέτες: InLight, LED, απλίκα, επιτοίχιο, λευκό
Περιγραφή
Πρόκειται για ένα μεταλλικό λευκό επιτοίχιο φωτιστικό.
Στο μπροστινό του μέρος υπάρχουν δύο διακριτικά διακοπτάκια.
Το ένα αντιστοιχεί στο φως που υπάρχει στο μπροστινό μέρος όπου είναι κινούμενο (LED 3w) και το άλλο στον διακριτικό περιμετρικό φωτισμό στο πίσω μέρος του (LED 16W).
Και οι δύο φωτισμοί είναι led θερμής απόχρωσης.
Αυτό που ενισχύει την ιδιαιτερότητά του είναι η θύρα usb που είναι ενσωματωμένη και δίνει τη δυνατότητα φόρτισης οποιαδήποτε συσκευής.
Χαρακτηριστικά
| Πλάτος | 12cm |
|---|---|
| Υλικό | Μέταλλο |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τύπος Λαμπτήρα | LED |
| Κατανάλωση (watt) | 3W – 16W |
| Θερμοκρασία LED (Kelvin) | 3000Κ |
| Ύψος | 30cm |
Επιπλέον πληροφορίες
| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Χώρος | Κρεβατοκάμαρα, Παιδικό δωμάτιο, Σαλόνι |
| Ύφος | Μοντέρνο |
| Τύπος | LED |
| Kelvin | 3000K – Θερμό |
| Κατασκευαστής | InLight |
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.


