Το προϊόν “Επιτοίχιο φωτιστικό LED 3W 3000K από μαύρο μέταλλο εύκαμπτο D:38cm (43040-BL)” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Κρεμαστό φωτιστικό LED 48W 3CCT (by switch on base) σε χρώμιο D:60cm (6082-CH)
€186,00 Original price was: €186,00.€150,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €150,00.
Επιτοίχιο φωτιστικό LED 3W 3000K από μαύρο μέταλλο εύκαμπτο D:38cm (43040-BL)
€27,28 Original price was: €27,28.€22,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €22,00.
Επιτοίχιο φωτιστικό LED 3W 3000K από λευκό μέταλλο εύκαμπτο D:38cm (43040-WH)
€27,28 Original price was: €27,28.€22,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €22,00.
Παράδoση 3 έως 10 ημέρες
Κωδικός προϊόντος:
43040-WH
Κατηγορίες: LED Φωτισμός, Απλίκες τοίχου, Οικιακός Φωτισμός
Ετικέτα: 43040
Περιγραφή
Πρόκειται για ένα λευκό επιτοίχιο φωτιστικό ιδανικό για διάβασμα.
Χαρακτηριστικά
| Color Temperature | 3000K |
|---|---|
| Dimensions | 7x38cm |
| Lumens | 3W LED |
| Material | Metal |
| Power | |
Επιπλέον πληροφορίες
| Χώρος | Κρεβατοκάμαρα, Παιδικό δωμάτιο |
|---|---|
| Τύπος | LED |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Κατασκευαστής | InLight |
| Kelvin | 3000K – Θερμό |
| Ύφος | Μοντέρνο |
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.
