Το προϊόν “Επιτοίχιο σποτ από μέταλλο σε οξυντέ απόχρωση (9075-4Φ-Οξυντέ)” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Επιτοίχιο σποτ από μέταλλο σε νίκελ ματ απόχρωση (9064-3Φ-Νίκελ Ματ)
€54,56 Original price was: €54,56.€44,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €44,00.
Επιτοίχιο σποτ από μέταλλο σε νίκελ ματ απόχρωση (9065-3Φ-Νίκελ Ματ)
€45,26 Original price was: €45,26.€36,50Η τρέχουσα τιμή είναι: €36,50.
Επιτοίχιο σποτ από μέταλλο σε οξυντέ απόχρωση (9065-2Φ-Οξυντέ)
€31,62 Original price was: €31,62.€25,50Η τρέχουσα τιμή είναι: €25,50.
Παράδoση 3 έως 10 ημέρες
Κωδικός προϊόντος:
9065-2Φ-Οξυντέ
Κατηγορίες: Απλίκες τοίχου, Οικιακός Φωτισμός, Φωτιστικά Οροφής
Ετικέτες: InLight, απλίκα, οξυντέ, οροφής, σποτ
Περιγραφή
Πρόκειται για ένα επιτοίχιο μεταλλικό σποτ σε οξυντέ απόχρωση με δύο λαμπτήρες.
Το λευκό γυαλί επιτρέπει στο φως να διαχέεται ομοιόμορφα στον χώρο.
Το μπροστινό μέρος του κινείται προς οποιαδήποτε κατεύθυνση.
Δυνατότητα τοποθέτησης και στην οροφή.
Χαρακτηριστικά
| Μήκος | 30cm |
|---|---|
| Υλικό | Μέταλλο – Γυαλί |
| Χρώμα | Οξυντέ |
| Τύπος Λαμπτήρα | Ε14 |
| Κατανάλωση (watt) | Δυνατότητα επιλογής LED λαμπτήρα |
| Αριθμός Λαμπτήρων | 2 |
| Μέγιστο ύψος | 15cm |
| Πλάτος | 12cm |
Επιπλέον πληροφορίες
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.


