Το προϊόν “Πλαφονιέρα οροφής LED 72W 3CCT από γκρί μέταλλο και λευκό ακρυλικό D:45cm (42033-Gray)” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Πλαφονιέρα οροφής LED 72W 3CCT από γκρί μέταλλο και λευκό ακρυλικό D:45cm (42033-Gray)
€155,99 Original price was: €155,99.€130,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €130,00.
Πλαφονιέρα οροφής LED 96W 3CCT (με διακόπτη στην βάση του) από λευκό μέταλλο και ακρυλικό D:50cm (42034-White)
€99,20 Original price was: €99,20.€80,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €80,00.
Πλαφονιέρα οροφής LED 65W 3CCT από λευκό μέταλλο και ακρυλικό D:50cm (42032-White)
€150,04 Original price was: €150,04.€121,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €121,00.
Εξαντλημένο
Προσθήκη στα ΑγαπημέναΉδη στην λίστα επιθυμιών
Προσθήκη στα Αγαπημένα
Κωδικός προϊόντος:
42032-White
Κατηγορίες: LED Φωτισμός, Οικιακός Φωτισμός, Φωτιστικά Οροφής
Ετικέτες: InLight, Πλαφονιέρες Οροφής
Περιγραφή
Πρόκειται για μία πλαφονιέρα οροφής κατασκευασμένη από λευκό ακρυλικό και μέταλλο μίνιμαλ σχεδίασης. Η βάση είναι από λευκό μέταλλο. Ο φωτισμός led μπορεί να λάβει από θερμή ως και ψυχρή απόχρωση και είναι ρυθμιζόμενη από το κοντρόλ που περιέχεται.
Χαρακτηριστικά
| Color Temperature | 3CCT by controller |
|---|---|
| Dimensions | 50x8cm |
| Lumens | 5600 Lm |
| Material | Metal and Acrylic |
| Power | 65W LED |
Επιπλέον πληροφορίες
| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Χώρος | Κουζίνα, Κρεβατοκάμαρα, Σαλόνι, Τραπεζαρία |
| Τύπος | LED |
| Kelvin | 3000K – Θερμό, 4000Κ – Φυσικό, 6500Κ – Ψυχρό |
| Ύφος | Μοντέρνο |
| Κατασκευαστής | InLight |
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.



