Το προϊόν “Κολωνάκι Εξωτερικού χώρου Keowee LED 12W 3CCT Μαύρο D:180 x 180 x 600 mm (80400510)” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Κολωνάκι Εξωτερικού χώρου Keowee LED 12W 3CCT Μαύρο D:180 x 180 x 600 mm (80400510)
€56,42 Original price was: €56,42.€45,50Η τρέχουσα τιμή είναι: €45,50.
Επίτοιχο Φωτιστικό εξωτερικού χώρου Isabella LED 12W 3000K Μαύρο D:100x145x245mm (80205511)
€80,60 Original price was: €80,60.€65,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €65,00.
Επίτοιχο Φωτιστικό εξωτερικού χώρου Keowee LED 12W 3CCT Μαύρο D:180 x 210 x 240 mm (80205210)
€38,19 Original price was: €38,19.€30,80Η τρέχουσα τιμή είναι: €30,80.
Παράδoση 3 έως 10 ημέρες
Περιγραφή
Επιτοίχιο φωτιστικό LED σε μαύρο χρώμα.
Χαρακτηριστικά
| Color Temperature | 3000K | 4000K | 6000K |
|---|---|
| Dimensions | 180 x 210 x 240 mm |
| Dimmable | No |
| IP Rate | IP65 |
| Lumens | 600 |
| Power | LED 12W |
Επιπλέον πληροφορίες
| Χώρος | Εξωτερικού χώρου |
|---|---|
| Τύπος | LED |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Κατασκευαστής | it-Lighting |
| Kelvin | 3000K – Θερμό, 4000Κ – Φυσικό, 6500Κ – Ψυχρό |
| Ύφος | Μοντέρνο |
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.



