Το προϊόν “Κρεμαστό φωτιστικό 4 φώτα με κυβάκι γυαλί διάφανο παγάκι σε ράγα” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Φωτιστικό οροφής 2 φώτα με κυβάκι γυαλί διάφανο παγάκι
€80,00 Original price was: €80,00.€72,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €72,00.
Κρεμαστό φωτιστικό 3 φώτα με κυβάκι γυαλί διάφανο παγάκι σε ράγα
€134,00 Original price was: €134,00.€120,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €120,00.
Κρεμαστό φωτιστικό 2 φώτα με κυβάκι γυαλί διάφανο παγάκι σε ράγα
€89,00 Original price was: €89,00.€80,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €80,00.
Κρεμαστό φωτιστικό δίφωτο με κυβάκι γυαλί διάφανο παγάκι σε ράγα.
Παράδoση 3 έως 10 ημέρες
Κωδικός προϊόντος:
2010-2L
Κατηγορίες: Κρεμαστά Φωτιστικά, Οικιακός Φωτισμός
Ετικέτες: glass, δίφωτο, κρεμαστό, κυβάκι, παγάκι, Ράγα, χρώμιο
Περιγραφή
Κρεμαστό φωτιστικό δίφωτο με κυβάκι γυαλί διάφανο παγάκι σε ράγα και σκελετό σε απόχρωση χρώμιο.
Διατίθεται σε χρώμιο, οξυντέ, χρυσή απόχρωση.
Φωτιστικό Κατασκευής μας.
Χαρακτηριστικά
| Μήκος | 40cm |
|---|---|
| Υλικό | Μέταλλο με γυαλί |
| Χρώμα | Χρώμιο |
| Τύπος Λαμπτήρα | G9 |
| Κατανάλωση (watt) | Δυνατότητα επιλογής LED λαμπτήρα |
| Αριθμός Λαμπτήρων | 2 |
| Διάμετρος γυαλιού | 8cm |
| Ύψος | 80cm – Ρυθμιζόμενο |
| Διάμετρος βάσης | 10cm |
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.
