Το προϊόν “Επιτραπέζιο φωτιστικό 1 φως καλαθάκι με κρύσταλλα σε χρώμιο απόχρωση” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Φωτιστικό κρεμαστό 3 φώτα καλαθάκι με κρύσταλλα
€275,00 Original price was: €275,00.€220,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €220,00.
Φωτιστικό κρεμαστό 4 φώτα καλαθάκι με κρύσταλλα
€350,00 Original price was: €350,00.€280,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €280,00.
Φωτιστικό κρεμαστό 3 φώτα καλαθάκι με κρύσταλλα σε ράγα
€275,00 Original price was: €275,00.€220,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €220,00.
Δυνατότητα κατασκευής σε οποιοδήποτε μέγεθος και χρώμα.
Φωτιστικό Κατασκευής μας.
Παράδoση 3 έως 10 ημέρες
Κωδικός προϊόντος:
6004P-3L
Κατηγορίες: Κρεμαστά Φωτιστικά, Οικιακός Φωτισμός
Ετικέτες: καλαθάκι, κρύσταλλα, μεταλλικό, τρίφωτο, χρώμιο
Περιγραφή
Φωτιστικό κρεμαστό καλαθάκι τρίφωτο σε ράγα μακρόστενο με κρύσταλλα σε απόχρωση χρώμιο.
Διατίθεται σε χρώμιο, οξυντέ, χρυσό χρώμα.
Δυνατότητα κατασκευής σε οποιοδήποτε μέγεθος και χρώμα.
Φωτιστικό Κατασκευής μας.
Χαρακτηριστικά
| Μήκος | 70cm |
|---|---|
| Υλικό | Μέταλλο |
| Χρώμα | Χρώμιο |
| Τύπος Λαμπτήρα | G9 |
| Κατανάλωση (watt) | Δυνατότητα επιλογής LED λαμπτήρα |
| Αριθμός Λαμπτήρων | 3 |
| Διάμετρος βάσης | 10cm |
| Ύψος | 80cm |
Επιπλέον πληροφορίες
| Χρώμα | Χρώμιο |
|---|---|
| Χώρος | Κουζίνα, Κρεβατοκάμαρα, Σαλόνι, Τραπεζαρία |
| Ύφος | Κλασικό, Μοντέρνο |
| Τύπος | G9 |
| Κατασκευαστής | Ravnalis Lighting |
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.


