Το προϊόν “Κρεμαστό Μεταλλικό Φωτιστικό 2 φώτα με καμπάνες σε μπάρα με διακοσμητική αλυσίδα” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Κρεμαστό Μεταλλικό Φωτιστικό 4 φώτα με μεταλλικά κλουβιά σε μπάρα
€220,00
Κρεμαστό μεταλλικό φωτιστικό τετράφωτο με μεταλλικά κλουβιά σε μαύρο χρώμα με δυνατότητα κατασκευής σε οποιοδήποτε χρώμα και μέγεθος.
Παράδoση 3 έως 10 ημέρες
Κωδικός προϊόντος:
3025-4L
Κατηγορίες: Κρεμαστά Φωτιστικά, Οικιακός Φωτισμός
Ετικέτες: industrial, vintage, κλουβί, κρεμαστό, μαύρο, Ράγα, τετράφωτο, χαλκός
Περιγραφή
Κρεμαστό μεταλλικό φωτιστικό τετράφωτο με μεταλλικά κλουβιά σε μαύρο χρώμα και χαλκό ντουί σε μπάρα.
Χρώμα μετάλλου και καλωδίου επιλογής σας.
Φωτιστικό Κατασκευής μας.
Χαρακτηριστικά
| Μήκος | 90cm |
|---|---|
| Υλικό | Μέταλλο |
| Χρώμα | Μαύρο – χαλκός |
| Τύπος Λαμπτήρα | Ε27 |
| Κατανάλωση (watt) | Δυνατότητα επιλογής LED λαμπτήρα |
| Αριθμός Λαμπτήρων | 4 |
| Διάμετρος κλουβιού | 16cm |
| Ύψος | 120cm – Ρυθμιζόμενο |
| Μήκος βάσης | 90cm |
Επιπλέον πληροφορίες
| Χρώμα | Μαύρο, Χαλκός |
|---|---|
| Χώρος | Κουζίνα, Σαλόνι, Τραπεζαρία |
| Ύφος | Vintage |
| Τύπος | E27 |
| Κατασκευαστής | Ravnalis Lighting |
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.
