Το προϊόν “Κρεμαστό μονόφωτο συρμάτινο με σχοινί D35cm σε μαύρο χρώμα 4027-A” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Κρεμαστό Φωτιστικό 8 φώτα με οπαλ μπάλες σε μαύρο χρώμα
€282,10 Original price was: €282,10.€227,50Η τρέχουσα τιμή είναι: €227,50.
Κρεμαστό φωτιστικό 3 φώτα με μπάλες οπαλ σε απόχρωση χρυσό ματ
€107,88 Original price was: €107,88.€87,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €87,00.
Κρεμαστό φωτιστικό ράγα 6 φώτα με οπαλ μπάλες σε μαύρο χρώμα
€210,80 Original price was: €210,80.€170,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €170,00.
Κρεμαστό μεταλλικό φωτιστικό ράγα εξάφωτο με οπαλίνα μπάλες σε μαύρο χρώμα.
Παράδoση 3 έως 10 ημέρες
Κωδικός προϊόντος:
6170-6-BL
Κατηγορίες: Κρεμαστά Φωτιστικά, Οικιακός Φωτισμός
Ετικέτες: InLight, κρεμαστό, μαύρο
Περιγραφή
Κρεμαστό μεταλλικό φωτιστικό ράγα εξάφωτο με οπαλίνα μπάλες σε μαύρο χρώμα.
Η λευκή οπαλίνα δένει αρμονικά με το υπόλοιπο σώμα και διαχέει το φως ομοιόμορφα σε όλον τον χώρο.
Δέχεται έξι λαμπτήρες με μέγιστη ισχύ 40W (κατά προτίμηση LED).
Χαρακτηριστικά
| Μήκος | 130cm |
|---|---|
| Υλικό | Μέταλλο με γυαλί οπαλ |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος Λαμπτήρα | G9 |
| Κατανάλωση (watt) | Δυνατότητα επιλογής LED λαμπτήρα |
| Αριθμός Λαμπτήρων | 6 |
| Διάμετρος οπαλ μπάλας | 13cm |
| Ύψος | 70cm |
| Ρυθμιζόμενο Ύψος | Ναι |
Επιπλέον πληροφορίες
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.



