Το προϊόν “Κρεμαστό φωτιστικό μονόφωτο καμπάνα 38cm σε μαύρο χρώμα” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Κρεμαστό φωτιστικό συρμάτινο μονόφωτο 32cm μαύρο χρώμα με φυσικό σχοινί
€84,00
Δυνατότητα κατασκευής σε οποιοδήποτε μέγεθος και χρώμα.
Φωτιστικό Κατασκευής μας.
Εξαντλημένο
Προσθήκη στα ΑγαπημέναΉδη στην λίστα επιθυμιών
Προσθήκη στα Αγαπημένα
Κωδικός προϊόντος:
7013-1L
Κατηγορίες: Κρεμαστά Φωτιστικά, Μονόφωτα, Οικιακός Φωτισμός
Ετικέτες: κρεμαστό, μαύρο, μεταλλικό, μονόφωτο, σχοινί
Περιγραφή
Κρεμαστό φωτιστικό συρμάτινο μονόφωτο σε μαύρο χρώμα επενδυμένο με φυσικό σχοινί.
Το ύψος του μπορεί να ρυθμιστεί ώστε να προσαρμοστεί σε οποιοδήποτε μοντέρνο εσωτερικό χώρο δημιουργώντας κόμπους.
Δυνατότητα κατασκευής σε οποιοδήποτε μέγεθος και χρώμα.
Φωτιστικό Κατασκευής μας.
Χαρακτηριστικά
| Διάμετρος | 32cm |
|---|---|
| Υλικό | Μέταλλο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος Λαμπτήρα | Ε27 |
| Κατανάλωση (watt) | Δυνατότητα επιλογής LED λαμπτήρα |
| Αριθμός Λαμπτήρων | 1 |
| Ύψος σκελετού | 35cm |
| Μέγιστο ύψος | 100cm |
| Ρυθμιζόμενο Ύψος | Ναι (με κόμπους) |
Επιπλέον πληροφορίες
| Χρώμα | Μαύρο, Φυσικό |
|---|---|
| Χώρος | Κουζίνα, Κρεβατοκάμαρα, Παιδικό δωμάτιο |
| Ύφος | Vintage |
| Τύπος | E27 |
| Κατασκευαστής | Ravnalis Lighting |
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.
