Το προϊόν “Κρεμαστό φωτιστικό μονόφωτο καπέλο D40cm λευκό με λαδί πράσινο ύφασμα” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Back to products
Κρεμαστό φωτιστικό μονόφωτο καπέλο D40cm λευκό με λαδί πράσινο ύφασμα
€69,00 Original price was: €69,00.€55,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €55,00.
Κρεμαστό φωτιστικό μονόφωτο καπέλο D40cm λινάτσα με μαύρο ύφασμα
€69,00 Original price was: €69,00.€55,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €55,00.
Άμεσα διαθέσιμο
Κωδικός προϊόντος:
40395
Κατηγορίες: Κρεμαστά Φωτιστικά, Μονόφωτα, Οικιακός Φωτισμός
Περιγραφή
Κρεμαστό φωτιστικό μονόφωτο καπέλο D40cm από φυσική μπεζ λινάτσα με μαύρο ύφασμα στο τελείωμα, υφασμάτινο μαύρο καλώδιο και μαύρη βάση οροφής.
Το ύψος του μπορεί να ρυθμιστεί ώστε να προσαρμοστεί σε οποιοδήποτε εσωτερικό χώρο.
Χαρακτηριστικά
| Διάμετρος | 40cm |
|---|---|
| Υλικό | Λινάτσα/Ύφασμα |
| Χρώμα | Φυσικό/Μαύρο |
| Τύπος Λαμπτήρα | Ε27 |
| Κατανάλωση (watt) | Δυνατότητα επιλογής LED λαμπτήρα |
| Αριθμός Λαμπτήρων | 1 |
| Ύψος σκελετού | 25cm |
| Μέγιστο ύψος | 120cm |
| Ρυθμιζόμενο Ύψος | Ναι |
Επιπλέον πληροφορίες
| Χρώμα | Μαύρο, Φυσικό |
|---|---|
| Χώρος | Κουζίνα, Κρεβατοκάμαρα, Παιδικό δωμάτιο |
| Ύφος | Boho, Vintage |
| Τύπος | E27 |
| Κατασκευαστής | Ravnalis Lighting |
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.


