Το προϊόν “Μονόφωτο Φυμε LED 12W 3000K D:260 Deco” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Μονόφωτο Φυμέ LED 12W 3000K D:330 Deco
€95,76
01/07/2026
Προσθήκη στα ΑγαπημέναΉδη στην λίστα επιθυμιών
Προσθήκη στα Αγαπημένα
Κωδικός προϊόντος:
4319101
Κατηγορίες: LED Φωτισμός, Κρεμαστά Φωτιστικά, Μονόφωτα, Οικιακός Φωτισμός
Ετικέτα: DECO
Περιγραφή
Μονόφωτο Φυμέ LED 12W 3000K 394Lm on/off D:330 Deco της εταιρίας VIOKEF.
Χαρακτηριστικά
| Μήκος | D:330 |
|---|---|
| Ύψος | H:1200 |
| Χρώμα | Φυμέ / Μαύρο |
| Τύπος Λαμπτήρα | LED module |
| Κατανάλωση (watt) | 12W |
| Απόδοση Φωτεινότητας (Lumens) | 394 Lm |
| Θερμοκρασία LED (Kelvin) | 3000K |
Επιπλέον πληροφορίες
| Χρώμα | Μαύρο, Φιμέ |
|---|---|
| Τύπος | LED |
| Χώρος | Κουζίνα, Κρεβατοκάμαρα, Τραπεζαρία |
| Ύφος | Μοντέρνο |
| Kelvin | 3000K – Θερμό |
| Κατασκευαστής | Viokef |
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.



