Το προϊόν “Κρεμαστό Φωτιστικό Μονόφωτο LED 12W 3000K από τσόχα h:310 Azul” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Κρεμαστό Φωτιστικό Μονόφωτο LED 16W 3000K από τσόχα h:465 Azul
€123,20
Παράδoση 3 έως 10 ημέρες
Κωδικός προϊόντος:
4322300
Κατηγορίες: LED Φωτισμός, Κρεμαστά Φωτιστικά, Μονόφωτα, Οικιακός Φωτισμός
Ετικέτα: AZUL
Περιγραφή
Κρεμαστό Φωτιστικό Μονόφωτο LED 16W 3000K 455Lm on/off από τσόχα h:465 Azul της εταιρίας VIOKEF.
Χαρακτηριστικά
| Μήκος | D:490 |
|---|---|
| Ύψος | H:2110 |
| Χρώμα | Μπλε/Γκρι/Μαύρο |
| Τύπος Λαμπτήρα | LED module |
| Κατανάλωση (watt) | 16W |
| Απόδοση Φωτεινότητας (Lumens) | 455 Lm |
| Θερμοκρασία LED (Kelvin) | 3000K |
Επιπλέον πληροφορίες
| Χρώμα | Γκρι, Μαύρο, Μπλε |
|---|---|
| Τύπος | LED |
| Χώρος | Κουζίνα, Σαλόνι, Τραπεζαρία |
| Ύφος | Μοντέρνο |
| Kelvin | 3000K – Θερμό |
| Κατασκευαστής | Viokef |
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.


