Κρεμαστό Μονόφωτο LED 14W 3000Κ Λευκό γυαλί Dereck
€126,11
Παράδoση 3 έως 10 ημέρες
Κωδικός προϊόντος:
4322600
Κατηγορίες: LED Φωτισμός, Κρεμαστά Φωτιστικά, Οικιακός Φωτισμός
Ετικέτα: DERECK
Περιγραφή
Κρεμαστό Μονόφωτο LED 14W 3000Κ 1226Lm on/off Λευκό γυαλί Dereck της εταιρίας VIOKEF.
Χαρακτηριστικά
| Μήκος | D:105 |
|---|---|
| Ύψος | H:1950 |
| Χρώμα | Λευκό/Μπρονζέ/Μαύρο |
| Τύπος Λαμπτήρα | LED module |
| Κατανάλωση (watt) | 14W |
| Απόδοση Φωτεινότητας (Lumens) | 1226 Lm |
| Θερμοκρασία LED (Kelvin) | 3000K |
Επιπλέον πληροφορίες
| Χρώμα | Λευκό, Μπρονζέ |
|---|---|
| Τύπος | LED |
| Χώρος | Κρεβατοκάμαρα, Χώλ |
| Ύφος | Μοντέρνο |
| Kelvin | 3000K – Θερμό |
| Κατασκευαστής | Viokef |
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.



