Κρεμαστό φωτιστικό LED 34W 560Lm σε Ράγα από τσόχα Artisti
€228,48
Παράδoση 3 έως 10 ημέρες
Κωδικός προϊόντος:
4322500
Κατηγορίες: LED Φωτισμός, Κρεμαστά Φωτιστικά, Οικιακός Φωτισμός
Ετικέτα: ARTISTI
Περιγραφή
Κρεμαστό φωτιστικό LED 34W 560Lm 3000K on/off σε Ράγα από τσόχα Artisti της εταιρίας VIOKEF.
Χαρακτηριστικά
| Μήκος | L:1165 |
|---|---|
| Ύψος | H:1620 |
| Χρώμα | σκούρο Γκρι/Μαύρο |
| Τύπος Λαμπτήρα | LED module |
| Κατανάλωση (watt) | 34W |
| Απόδοση Φωτεινότητας (Lumens) | 560 Lm |
| Θερμοκρασία LED (Kelvin) | 3000K |
Επιπλέον πληροφορίες
| Χρώμα | Γκρι, Μαύρο |
|---|---|
| Τύπος | LED |
| Χώρος | Κουζίνα, Σαλόνι, Τραπεζαρία |
| Ύφος | Μοντέρνο |
| Kelvin | 3000K – Θερμό |
| Κατασκευαστής | Viokef |
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.




