Το προϊόν “Πλαφονιέρα οροφής LED 110W 3CCT (με διακόπτη στην βάση του) από γκρί μέταλλο και ακρυλικό D:60cm (42035-B-Gray)” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Κρεμαστό φωτιστικό από Fiberglass Wabi Sabi style 1XE27 D:30cm (4054)
€235,60 Original price was: €235,60.€190,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €190,00.
Πλαφονιέρα οροφής LED 28W 3CCT (διακόπτη στην βάση) από γκρι μέταλλο και ακρυλικό D:40cm (42035-C-Gray)
€55,55 Original price was: €55,55.€44,80Η τρέχουσα τιμή είναι: €44,80.
Πλαφονιέρα οροφής LED 28W 3CCT (διακόπτη στην βάση) από μαύρο μέταλλο και ακρυλικό D:40cm (42035-C-Black)
€55,55 Original price was: €55,55.€44,80Η τρέχουσα τιμή είναι: €44,80.
Παράδoση 3 έως 10 ημέρες
Κωδικός προϊόντος:
42035-C-Black
Κατηγορίες: LED Φωτισμός, Οικιακός Φωτισμός, Φωτιστικά Οροφής
Ετικέτα: 42035
Περιγραφή
Πρόκειται για μία πλαφονιέρα οροφής κατασκευασμένη από μαύρο ακρυλικό και μέταλλο μίνιμαλ σχεδίασης. Η βάση είναι από μαύρο μέταλλο. Ο φωτισμός led μπορεί να λάβει από θερμή ως και ψυχρή απόχρωση και είναι ρυθμιζόμενο από τη βάση.
Χαρακτηριστικά
| Color Temperature | 3CCT by switch on base |
|---|---|
| Dimensions | 40 x 5 cm |
| Lumens | 2800Lm |
| Material | Metal & Acrylic |
| Power | 32W |
Επιπλέον πληροφορίες
| Χώρος | Κουζίνα, Κρεβατοκάμαρα, Παιδικό δωμάτιο, Σαλόνι, Τραπεζαρία |
|---|---|
| Τύπος | LED |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Κατασκευαστής | InLight |
| Kelvin | 3000K – Θερμό, 4000Κ – Φυσικό, 6500Κ – Ψυχρό |
| Ύφος | Μοντέρνο |
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.


