Το προϊόν “Πλαφονιέρα οροφής LED 28W 3CCT (διακόπτη στην βάση) από γκρι μέταλλο και ακρυλικό D:40cm (42035-C-Gray)” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Πλαφονιέρα οροφής LED 28W 3CCT (διακόπτη στην βάση) από λεύκο μέταλλο και ακρυλικό D:40cm (42035-C-White )
€55,55 Original price was: €55,55.€44,80Η τρέχουσα τιμή είναι: €44,80.
Πλαφονιέρα οροφής LED 20W 3CCT (διακόπτη στην βάση) από γκρι μέταλλο και ακρυλικό D:30cm (42035-D-Gray)
€39,06 Original price was: €39,06.€31,50Η τρέχουσα τιμή είναι: €31,50.
Πλαφονιέρα οροφής LED 20W 3CCT (διακόπτη στην βάση) από μαύρο μέταλλο και ακρυλικό D:30cm (42035-D-Black)
€39,06 Original price was: €39,06.€31,50Η τρέχουσα τιμή είναι: €31,50.
Εξαντλημένο
Προσθήκη στα ΑγαπημέναΉδη στην λίστα επιθυμιών
Προσθήκη στα Αγαπημένα
Κωδικός προϊόντος:
42035-D-Black
Κατηγορίες: LED Φωτισμός, Οικιακός Φωτισμός, Φωτιστικά Οροφής
Ετικέτα: 42035
Περιγραφή
Πρόκειται για μία πλαφονιέρα οροφής κατασκευασμένη από μαύρο ακρυλικό και μέταλλο μίνιμαλ σχεδίασης. Η βάση είναι από μαύρο μέταλλο. Ο φωτισμός led μπορεί να λάβει από θερμή ως και ψυχρή απόχρωση και είναι ρυθμιζόμενο από τη βάση.
Χαρακτηριστικά
| Color Temperature | 3CCT by switch on base |
|---|---|
| Dimensions | 30x5cm |
| Lumens | 2000Lm |
| Material | Metal & acrylic |
| Power | 20W |
Επιπλέον πληροφορίες
| Χώρος | Κουζίνα, Κρεβατοκάμαρα, Παιδικό δωμάτιο, Σαλόνι, Τραπεζαρία |
|---|---|
| Τύπος | LED |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Κατασκευαστής | InLight |
| Kelvin | 3000K – Θερμό, 4000Κ – Φυσικό, 6500Κ – Ψυχρό |
| Ύφος | Μοντέρνο |
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.



